Pradinis Produktų palyginimas Dantų balinimo juostelės Crest 3D White Professional Effects

Dantų balinimo juostelės
Crest 3D White Professional Effects

Norite profesionalių, ilgai išliekančių dantų balinimo rezultatų? Dantų balinimo juostelės Crest 3D White Professional Effects kaip tik Jums! Išbandykite šias dantų balinimo juosteles savo namuose ir pirmuosius komplimentus išgirsite jau po trijų dienų.
229 Lt
179 Lt
Sutaupyk: 22%

Dantų balinimo juostelės Crest 3D White Professional Effects

Kam mokėti 500 Lt ir daugiau už dantų balinimą lazeriu? Dantų balinimo juostelės Crest 3D White Professional Effects – tobula alternatyva dantų balinimui odontologo kabinete, nes nuo šiol dantis balinti galite tiesiog savo namuose!

Crest 3D White Professional Effects – paprasta, saugu ir patogu naudoti. Revoliuciją sukėlusios Advanced Seal technologijos dėka, dabar dantų balinimo juostelės dar labiau prisitvirtina prie dantų paviršiaus visos balinimo procedūros metu.

Naujosios Crest 3D White Professional Effects dantų balinimo juostelės yra sukurtos naudojant tas pačias dantų emalį apsaugančias medžiagas, kurias naudoja ir Jūsų odontologas. Naudokite šias juosteles vos 30 min. per dieną ir pirmuosius rezultatus išvysite jau po trijų dienų. Reguliariai naudojant šias dantų dalinimo juosteles, galutinį balinimo rezultatą pasieksite per 20 dienų.
 

  • Pastebimai baltesnė šypsena jau po 3 dienų
  • Profesionalaus lygio balinimo rezultatai už prieinamą kainą
  • Galutiniai rezultatai per 20 dienų
  • Patogus ir saugus balinimas Advanced Seal technologijos dėka
  • Patobulinta apatinė dantų balinimo juostelė balinimo procesą padaro dar tikslesniu
     
Sunku apsispręsti?
Palygink produktus
arba susisiek su mūsų konsultantu +370 61 484848