Pradinis Kaip pirkti?

Kaip pirkti?

 1. Išsirinkite norimą prekę ir paspauskite šalia prekės esantį mygtuką „Pirk dabar“.

    
 2. Sėkmingai paspaudus mygtuką „Pirk dabar“ Jūsų išsirinkta prekė atsidurs prekių krepšelyje. Tam, kad sėkmingai užbaigti pirkimą ir įsigyti norimą prekę, Jums reikės iki galo praeiti 5 (penkis) nesudėtingus pirkimo žingsnius.


   
 3. Pirmajame pirkimo žingsnyje (Prekių krepšelis) įsitikinus, kad tikrai įsidėjote į krepšelį norimą prekę, spauskite mygtuką „Tęsti“.

  Norėdami atlikti korekcijas, pirmajame pirkimo žingsnyje (Prekių krepšelis) galite:

  Pakoreguoti prekių kiekį. Norėdami pakoreguoti prekių kiekį, prekių kiekio laukelyje ištrinkite skaičių „1” ir įrašykite pageidaujamą prekės kiekį.

  Pašalinti prekę iš prekių krepšelio. Norėdami pašalinti prekę iš krepšelio, paspauskite šalia prekės esantį raudoną kryželį.

  Į krepšelį įdėti papildomą prekę. Norėdami į prekių krepšelį įdėti papildomą prekę, puslapio viršuje spauskite nuorodą „Atgal į parduotuvę“. Sugrįžus į titulinį puslapį išsirinkite papildomą prekę ir paspauskite mygtuką „Pirk dabar“.


   
 4. Antrajame pirkimo žingsnyje (Prisijungimas), jei dar neesate prisiregistravę mūsų internetinėje parduotuvėje, galite tai padaryti paspaudus mygtuką „Registruotis“. Jei esate registruotas klientas, formoje „Registruotiems klientams“ įveskite savo el. pašto adresą bei slaptažodį ir paspauskite mygtuką „Prisijungti“. Jei nusprendėte, kad norite pirkti be registracijos – spauskite mygtuką „Įvesti“.


   
 5. Perkant prekes be registracijos, trečiajame pirkimo žingsnyje (Pirkėjo duomenys) užlipdykite visus formos laukus. Jei nežinote tikslaus pašto kodo, į pašto kodo lauką įveskite bet kokius 5 (penkis) skaitmenis (pvz. 11111). Užpildžius formą spauskite mygtuką „Tęsti“.

  Dėmesio! Jei esate registruotas mūsų internetinės parduotuvės klientas, prisijungus prie sistemos savo el. pašto adresu ir slaptažodžiu, trečiajame pirkimo žingsnyje (Pirkėjo duomenys) papildomai pildyti formos nereikės.


   
 6. Ketvirtajame pirkimo žingsnyje (Užsakymo patvirtinimas) dar kartą atidžiai patikrinkite užsakymo duomenis. Jei reikia, duomenis galite pakoreguoti spausdami nuorodą „Koreguoti“. Prieš patvirtinant užsakymą būtinai perskaitykite prekių pirkimo-pardavimo taisykles. Taisykles rasite paspaudus nuorodą esančią šalia užsakymo patvirtinimo mygtuko. Susipažinus su pirkimo-pardavimo taisyklėmis, pažymėkite varnele laukelį, kad susipažinote ir sutinkate su taisyklėmis ir paspauskite mygtuką „Patvirtinti užsakymą“.


   
 7. Penktajame pirkimo žingsnyje (Apmokėjimas) pasirinkite vieną iš 3 (trijų) siūlomų apmokėjimo būdų. Daugiau informacijos apie kiekvieną apmokėjimo būdą rasite paspaudus ant apskritimo, esančio šalia kiekvieno apmokėjimo būdo. Pasirinkus pageidaujamą apmokėjimo būdą spauskite mygtuką „Patvirtinti".  Pateikus užsakymą, visą tolimesnę informaciją apie Jūsų užsakymo vykdymo eigą gausite el. paštu.

  Turite klausimų? Rašykite mums: pagalba@topsmile.lt arba skambinkite tel. +370 61 484848

  Gero pirkimo!