Pradinis Odontologų atsiliepimai

Odontologų atsiliepimai

Laura-Mikelskaite

Laura Mikelskaitė
Gydytoja odontologė
Licencijos Nr. OPL-03993
Jurbarkas

Neretai darbe pacientai manęs klausia: „Ar galima naudoti dantų balinimui namuose skirtas priemones? Kurios dantų balinimo priemonės efektyviausios?“.

Nesvarbu kokį dantų balinimo būdą ar priemonę pasirinksite, visada savo pacientams rekomenduoju apsilankyti pas savo odontologą, kuris įvertins Jūsų dantų būklę. Naudojant dantų balinimui namuose skirtas priemones svarbiausia laikytis gaminio naudojimo instrukcijų. Dažnais atvejais pacientai norėdami geresnių balinimo rezultatų piktnaudžiauja dantų balinimo priemonėmis balinant dantis ilgesnį laiką nei rekomenduoja gamintojas.

Asmeniškai teko išbandyti dantų balinimo juosteles Crest 3D White Professional Effects. Rezultatai išties nustebino! Pabaigus balinimo kursą dantys tapo net keletą tonų baltesni. Pagrindinis Crest juostelių privalumas yra tas, kad šią dantų balinimo priemonę labai paprasta ir patogu naudoti. Kiekvieną savaitę nemažai laiko praleidžiu automobilyje keliaudama iš namų į darbą, todėl juosteles galėjau naudoti tiesiog kelionės metu.

Monika-Mockute

Monika Mockutė
Gydytoja odontologė
Licencijos Nr. OPL-03934
Vilnius

Dantų balinimas, kaip kosmetinė odontologijos procedūra, vakarų šalyse yra žinoma ir plačiai naudojama jau keletas dešimtmečių. Lietuvoje ši procedūra dar pakankamai nauja, tačiau pastaraisiais metais susilaukia ypač didelio pacientų susidomėjimo ir įgyja vis didesnį pagreitį. Pacientai yra labai skirtingi tiek savo amžiumi tiek finansinėmis išgalėmis. Jaunimas dažnai renkasi dantų balinimui namuose skirtas priemones, tuo tarpu vyresnio amžiaus žmonės gali sau leisti kur kas brangesnes balinimo procedūras lazeriu.

Apie dantų balinimo juostelės Crest 3D White galiu pasakyti, kad tai puikus pasirinkimas taupantis laiką ir pinigus. Šio produkto didelis privalumas prieš kitas dantų balinimui namuose skirtas priemones yra tas, kad juostelės yra lanksčios ir puikiai prisitaiko prie bet kokio dantų lanko.