Pradinis Prekių grąžinimas ir keitimas nemokamai

Prekių grąžinimas ir keitimas nemokamai

TOP SMILE, UAB įsipareigoja savo klientams grąžinti sumokėtus pinigus už netinkamos kokybės prekes arba pakeisti netinkamos kokybės prekes kokybiškomis, jei prekės kokybė pasireiškia gamybiniu defektu arba neatitikimu gamintojo nurodytoms produkto specifikacijoms.

Norėdami grąžinti netinkamos kokybės prekę, privalote apie tai pranešti mums el. paštu kokybe@topsmile.lt ne vėliau kaip per 7 (septynias) darbo dienas nuo prekės pristatymo dienos. Netinkamos kokybės prekę Jums NEMOKAMAI pakeisime į kokybišką arba grąžinsime sumokėtus pinigus. Pinigai yra grąžinami pervedant juos į kliento asmeninę sąskaitą.

Visos netinkamos kokybės prekės yra keičiamos arba grąžinamos vadovaujantis 2001 m. birželio 29 d. LR ūkio ministro įsakymu Nr. 217 "Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo".

Svarbu! Grąžinamos prekės privalo būti pilnos komplektacijos, su apsauginiais maišeliais ir originaliomis pakuotėmis.


Prekės atsisakymo teisė

Vadovaujantis 2001 m. rugpjūčio 17 d. LR ūkio ministro įsakymu Nr. 258 „Dėl daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones taisyklių patvirtinimo“, pirkėjas turi teisę atsisakyti savo užsakymo ir grąžinti prekes, pranešdamas raštu apie tai pardavėjui per 7 (septynias) darbo dienas nuo prekės pristatymo dienos.


Svarbu! Visos grąžinamos prekės privalo būti pilnos komplektacijos, su apsauginiais maišeliais ir originaliomis pakuotėmis. Prekės negali būti naudotos, pakuotės išvaizda privalo išlikti nepakitusi.
Prekių grąžinimo išlaidos atitenka pirkėjui.

Pirkėjas, norėdamas pasinaudoti atsisakymo teise, privalo apie tai laiku pranešti el. paštu kokybe@topsmile.lt