Pradinis Dantų balinimas

Dantų balinimas

Dantų balinimas – nuo ko pradėti? Norite sužinote daugiau apie dantų balinimą? Siekdami patenkinti Jūsų smalsumą ir atsakyti į iškilusius klausimus – skubame Jums į pagalbą. Žemiau rasite daug svarbios informacijos apie dantų balinimą. Aptarsime gražios šypsenos privalumus, padėsime išsirinkti tinkamiausią dantų balinimo priemonę. Daugybė praktinių patarimų padės atsakyti į klausimus susijusius su padidėjusiu dantų jautrumu ar pakitusia dantų spalva.

Gražios šypsenos privalumai

Ar susimąstote, kokią reikšmę mūsų kasdieniniame gyvenime turi šypsena? Be to, ką visi puikiai žinome, kad šypsena padaro mus patrauklesniais, ilgina gyvenimą, stiprina imuninę sistemą, padeda greičiau pasveikti – pateikiame Jums dar keletą baltos šypsenos privalumų.

Ar verta balinti dantis?

Svarstote ar verta balinti dantis? Norėdami padėti Jums apsispręsti, pateikiame aktualią informaciją, ką reikėtų žinoti prieš perkant dantų balinimo priemones.

Patarimai: Kaip išsirinkti tinkamiausią dantų balinimo priemonę?

Norėtumėte balinti savo dantis, tačiau nežinote ką išsirinkti iš gausybės rinkoje siūlomų dantų balinimo priemonių? Čia rasite keletą patarimų, kurie palengvins Jūsų apsisprendimą.

Dantų balinimas namuose - Juk tai paprasta!

Kur balinti dantis: namuose ar odontologo kabinete? Kur greičiau ir kur pigiau? Ką pasirinkti? Atsakymus į visus šiuos klausimus rasite pateiktuose straipsniuose.

Dantų jautrumas

Turite jautrius dantis? Pateikiame informaciją ką vertėtų žinoti kiekvienam jautrių dantų savininkui prieš pradedant balinti savo dantis.

Kaip išvengti dantų balinimo pavojų?

Siekiant apsaugoti Jus ir Jūsų dantis nuo galimų pavojų dantų balinimo metu, pateikiame patarimus saugiam dantų balinimui. 

Įvairūs liaudiški mitai apie dantų balinimą

Tikriausiai esate girdėję ne vieną liaudies patarimą, kaip išbalinti savo dantis. Valgomoji soda, apelsino žievelė ir kitos priemonės, tariamai yra įvardijamos kaip balinimo galią turintys balikliai. Kas tai: liaudiški prasimanymai ar moksliškai patikrinti faktai?

Pakitusi dantų spalva: Kaip tai nutiko?

Dažniausiai pradedame galvoti apie dantų balinimą atidžiai pažiūrėjus į savo šypseną veidrodyje ir ten išvydus ant dantų susidariusias apnašas, rudas dėmes ar tiesiog pakitusią dantų spalvą. Apie visą tai plačiau skaitykite pateiktuose straipsniuose.

Kavos dėmės

Turbūt daugelis pripažinsite, kad nėra didesnio malonumo ankstyvą rytą už kvepiančią kavą. O ar susimąstėte, kokia yra šito malonumo kaina Jūsų dantims?

Dažniausiai užduodami klausimai

Daugelis iš mūsų nemėgstame skaityti ilgų straipsnių siekiant gauti vieną ar kitą informaciją. Jūsų patogumui, pateikiame dažniausiai užduodamų klausimų sąrašą ir atsakymus į juos.

Dantų balinimas juostelėmis

Dantų balinimas juostelėmis yra vienas populiariausių dantų balinimo namuose būdų. Šis balinimo būdas pelnė vartotojų pripažinimą, nes balinti dantis namuose naudojant Crest 3D White juosteles yra paprasta, greita, saugu ir svarbiausia efektyvu. Tuo įsitikino ir mūsų klientai pasidalinę savo apsiliepimais.