Pradinis Dantų balinimas Dantų balinimas juostelėmis

Dantų balinimas juostelėmis

Dantų balinimas juostelėmis yra vienas populiariausių dantų balinimo namuose būdų. Šis balinimo būdas pelnė vartotojų pripažinimą, nes balinti dantis namuose naudojant Crest 3D White juosteles yra paprasta, greita, saugu ir svarbiausia efektyvu. Tuo įsitikino ir mūsų klientai pasidalinę savo apsiliepimais.
 

Paprasta

Dantų balinimas juostelėmis iš ties labai nesudėtingas. Balinti dantis galite tiesiog savo namuose, ofise ar pakeliui į darbą. Viskas ko Jums reikia, tai su savimi turėti Crest 3D White dantų balinimo juosteles. Užklijuokite balinimo juosteles ant dantų paviršiaus, palaikykite užklijuotas juosteles ant pakuotės nurodytą laiką, nuklijuokite panaudotas juosteles ir išmeskite. Viskas labai paprasta ir patogu, tam, kad kasdien džiaugtumėtės savo balta šypsena.
 

Greita

Dantų balinimo kurso trukmė naudojant balinimo juosteles Crest 3D White pirklauso nuo pasirinktos balinimo juostelių rūšies. Skubant į vakarėlį, pasimatymą ir norint ypač greitų balinimo rezultatų – rinkitės dantų balinimo juosteles Crest 3D White 2-Hour Express. Balinant dantis šiomis juostelėmis balinimo kursas truks vos 2 valandas ir netrukus džiaugsitės pastebimai baltesne šypsena. Jei niekur neskubate ir norite ryškesnių balinimo rezultatų – naudokite Crest 3D White Advanced Vivid  arba Crest 3D White Professional Effects ir po 14-20 dienų pažvelgus į veidrodį išvysite puikius balinimo rezultatus.
 

Saugu

Dantų balinimas juostelėmis Crest 3D White yra visiškai saugus laikantis nurodymų saugiam dantų balinimui. Dantų balinimo juostelių sudėtį sudaro tos pačios medžiagos, kurias dantų balinimui naudoja Jūsų odontologas.
 

Efektyvu

Kiekvienam teko girdėti įvairių liaudiškų mitų apie dantų balinimą. Netikėkite mitais! Nė vienas vaisius, daržovė, soda ar kita mūsų buityje naudojama priemonė neišbalins Jūsų dantų taip, kaip specialiai sukurtos dantų balinimo priemonės.