Pradinis Dantų balinimas Dantų balinimas namuose - Juk tai paprasta!

Dantų balinimas namuose - Juk tai paprasta!

Kur balinti dantis: namuose ar odontologo kabinete? Kur greičiau ir kur pigiau? Ką pasirinkti? Atsakymų į visus šiuos klausimus ieškokite žemiau pateiktuose straipsniuose.


Akivaizdūs dantų balinimo rezultatai per trumpą laiką

Tenka pripažinti tai, jog daugeliui iš mūsų 24 val. paros dažnai būna per mažai. Darbų sąrašai paprastai būna tokie ilgi, tad laiko visiems darbams atlikti tiesiog nepakanka.  Todėl natūralu, kad niekas nenori ilgai laukti, kol pagaliau veidrodyje išvys baltesnę šypseną.


Jums pasisekė! Dantų balinimo procedūros dabar neužima daug laiko, o be to, jas galima atlikti tiesiog savo namuose. Crest 3D White Advanced Vivid arba Crest 3D White Professional Effects dantų balinimo juosteles naudojant po 30 min. per dieną, pastebimai baltesne šypsena galėsite džiaugtis jau po 3 dienų. Kitos dantų balinimo sistemos Crest 3D White Gentle Routine bei Crest 3D White Stain Shield pareikalaus vos 5 min. per dieną, tam kad švelniai išbalintumėte savo dantis.

Nesvarbu kurį produktą pasirinksite, netrukus galėsite džiaugtis nuostabia šypsena! 
 

Lengvai pasiekiama baltesnė šypsena

Net jeigu Jūsų gyvenimo būdas yra labai intensyvus – Jūs vis tiek galite turėti dailesnę šypseną. Rasti kelias valandas per dieną dantų balinimui būtų sudėtinga. Daugybei balinimo priemonių reikia skirti kelias valandas per dieną, o su kai kuriomis klampiomis žele gali tekti žaisti net kelias savaites kol pasieksite pageidaujamus rezultatus. Išeitis yra!

Dantų balinimas suderinamas su Jūsų kasdienybe

Jei norite balinant dantis tuo pačiu metu maudytis po dušu, tvarkyti kambarius, ruošti maistą ar netgi gerti vandenį – siūlome išbandyti dantų balinimo juosteles Crest 3D White Advanced Vivid arba Crest 3D White Professional Effects. Šios juostelės yra sukurtos pagal naują Advanced Seal technologiją, kuri nepriekaištingai pritvirtina juosteles prie dantų paviršiaus visos balinimo procedūros metu. Advanced Seal technologijos dėka galite ramiai atlikti kasdienius darbus, žinodami, kad juostelės yra savo vietoje. 

 

Dantų balinimo juostelių privalumai

Šiandien, daugybė dantų balinimo priemonių suteikia Jums galimybę turėti gražią šypseną. Galite dantis balinti pas savo odontologą, arba pasirinkti kur kas paprastesnį, pigesnį, tačiau ne mažiau efektyvų dantų balinimo būdą – balinimą juostelėmis.

Kodėl dantų balinimo juostelės yra tokios puikios?

Pirmiausiai, jos puikios dėl to, kad tai itin paprasta ir patogi dantų balinimo priemonė taupanti Jūsų laiką. Įsigijus dantų balinimo juosteles Jums nereikės niekur eiti iš namų. Dantis galėsite balinti savo namuose dirbant buities darbus, naršant internete, žiūrint televizorių, vedžiojant šunį ar pan. Kai kurios dantų balinimo juostelės turinčios Advanced Seal technologiją, suteiks Jums galimybę netgi gerti vandenį balinimo procedūros metu.

Svarbu pažymėti ir tai, kad balinant dantis sutaupysite ne tik laiko, bet ir pinigų. Dantų balinimas odontologo kabinete paprastai kainuoja 400-500 Lt., o kartais ir daugiau. Nusprendus savo šypseną atnaujinti naudojant Crest dantų balinimo juosteles, sutaupysite bent kelis šimtus litų.

Nesvarbu, ar Jūs esate užsiėmęs specialistas, ar šimtą rūpesčių turinti mama, ar ramiai savo gyvenimo dienas leidžiantis senjoras – dantų balinimui namuose skirtos balinimo juostelės sukeis galimybę mėgautis dantų balinimo procesu ir puikiais rezultatais.