Dantų jautrumas

Turite jautrius dantis? Pateikiame informaciją ką vertėtų žinoti kiekvienam jautrių dantų savininkui prieš pradedant balinti savo dantis.
 

Dantų jautrumo priežastys

Dantų balinimas tikrai neturėtų būti skausmingas procesas, todėl reikėtų šiek tiek daugiau žinoti apie galimą, laikinai padidėjusį dantų jautrumą balinimo metu.
 

Kas sukelia dantų jautrumą?

Daugumos dantų balinimo priemonių sudėtyje yra naudojamas vandenilio peroksidas. Būtent dėl šios cheminės medžiagos, kai kuriems žmonėms dantų balinimas gali sukelti laikiną dantų jautrumą. Tai pasireiškia nemaloniais pojūčiais staigaus temperatūrų pokyčio metu, valgant ar geriant karštus bei šaltus produktus. Šis galimas dantų balinimo šalutinis poveikis yra trumpalaikis. Baigus dantų balinimo kursą dantų jautrumas išnyksta.

Rinkitės specialiai jautrių dantų balinimui skirtas priemones

Dantų balinimo juostelės Crest 3D White Gentle Routine yra pats švelniausias Crest 3D White produktų linijos gaminys pritaikytas itin jautrių dantų balinimui. Naudokite šias juosteles kartą per dieną vos 5 min. ir netrukus galėsite džiaugtis savo balta šypsena.

Kaip sumažinti dantų jautrumą?

Jūsų dantys jautrūs? Kai valgote ar geriate šaltus/karštus produktus jaučiate skausmą? Skauda tuomet, kai naudojate dantų balinimo priemones? Vieni žmonės kenčia dantų jautrumą nuolatos, o kitiems dantų jautrumas pasireiškia tik balinant dantis. Patarimai kaip sumažinti dantų jautrumą, bus naudingi abiejų tipų žmonėms.


Patarimai dantų jautrumui sumažinti

  • Pasirinkite švelnesnį dantų šepetėlį.
  • Naudokite dantų pastą skirtą jautriems dantims.
  • Švelniais judesiais atsargiai valykite savo dantis.
  • Venkite labai šalto/karšto maisto ar gėrimų.


Žinokite viską apie savo dantis


Jeigu Jūsų dantų jautrumą sukėlė tam tikri pažeidimai ar ligos – prieš dantų balinimą būtinai pasikonsultuokite su savo odontologu. Jūsų odontologas įvertins Jūsų dantų būklę ir atsakys į Jums iškilusius klausimus.