Pradinis Dantų balinimas Gražios šypsenos privalumai

Gražios šypsenos privalumai

Ar susimąstote, kokią reikšmę mūsų kasdieniniame gyvenime turi šypsena? Be to, ką visi puikiai žinome, kad šypsena padaro mus patrauklesniais, ilgina gyvenimą, stiprina imuninę sistemą, padeda greičiau pasveikti – pateikiame Jums dar keletą baltos šypsenos privalumų.


Šypsena sušildo širdis

Ar kada pastebėjote, kad kas kart judrioje miesto gatvėje nepažįstamo žmogaus veide pražydusi graži šypsena atkreipia Jūsų dėmesį? Netikėtai pražydusi šypsena išreiškia simpatijas, palankumą ar tiesiog sušildo praeivio širdį. Ji netgi gali būti užkrečiama. Akivaizdus to pavyzdys – besišypsantis kūdikis. Kas gi gali atsilaikyti nenusišypsojus, kuomet prieš tave šypsosi nuostabus kūdikis?!

Šiandien turėti gražią šypseną yra paprasčiau, nei bet kada anksčiau. Didžiulis dantų balinimo priemonių pasirinkimas pagal kiekvieno poreikius ir galimybes, leis pasiekti pageidaujamus dantų balinimo rezultatus. Ir visiškai nesvarbu, ar norite švelniai pabalinti savo dantis, ar pageidaujate drastiškų pokyčių – nuo šiol dantis balinti galite tiek odontologo kabinete, tiek savo namuose.

Pirmas žingsnis kelyje į tobulą šypseną yra tinkama dantų priežiūra. Paprasta ir visiems gerai žinoma taisyklė, kurios nereikėtų pamiršti siekiant išsaugoti sveikus ir gražius savo dantis – kasdieninis dantų valymas. Jei pageidaujate turėti ne tik sveikus, gražius, bet ir baltus lyg perlai dantis – pagalvokite apie dantų balinimą. Palyginkite produktus ir išsirinkite Jums labiausiai tinkančią dantų balinimo priemonę, o tada šildykite aplinkinių širdis savo nuostabia balta šypsena!
 

Geresnė gyvenimo kokybė

Ar kada susimąstėte, kiek graži šypsena gali turėti įtakos Jūsų gyvenimo kokybei? Keletas JAV atliktų studijų parodė, kad graži balta šypsena padeda lengviau užmegzti kontaktą su nepažįstamu žmogumi. Apklausoje dalyvavę žmonės tvirtino, kad būtent šypsena yra vienas labiausiai pastebimų veido elementų. Pasak respondentų, balti dantys ir gražūs veido bruožai turi nepaprastai daug įtakos jų sėkmingam asmeniniam bei profesiniam gyvenimui.


Baltesnės šypsenos nori milijonai


Pasak British Dental Journal, dantų balinimas yra pati populiariausia odontologų atliekama kosmetinė procedūra. Tai paprastas būdas turėti gražią šypseną ir įgyti daugiau pasitikėjimo savimi visose gyvenimo situacijose. Puiki žinia! Dabar dantų balinimo procedūrą galite atlikti ir savo namuose! Naudojant dantų balinimo juosteles Crest 3D White Advanced Vivid kartą per dieną po 30 min., pirmuosius rezultatus išvysite jau po 3 dienų, o galutiniais rezultatais galėsite džiaugtis po 14 dienų.


Graži šypsena - pirmas žingsnis į Jūsų svajonių darbą

Vis dar abejojate ar verta balinti savo dantis? Skaitykite toliau ir galbūt ši informacija padės Jums apsispręsti.

Graži šypsena gali padėti Jums gauti svajonių darbą


Nepriklausomų tyrimų kompanijos, 2007 m. atliktos studijos metu buvo nustatyta, kad graži, balta šypsena turi didelę įtaką žmogaus profesiniam ir asmeniniam gyvenimui.Tyrimo rezultatai parodė, kad pirmojo darbo pokalbio metu net 58% tyrime dalyvavusių respondentų darbdaviai buvo linkę pasiūlyti darbą ir net 53% respondentų darbdaviai buvo linkę pakelti atlyginimą po to, kai pastarieji išbalino savo dantis.  Tyrimus atlikusi kompanija taip pat nustatė, kad dauguma darbo pokalbyje dalyvaujančių savanorių buvo laikomi profesionalesniais (65%) ir labiau savimi pasitikinčiais (61%) po to, kai jie išsibalino dantis.

Būkite lyderiais! Pasistenkite sužavėti darbdavį jau pirmo darbo pokalbio metu. Pasirūpinkite savo išvaizda, nes juk sakoma: „pasitinka pagal išvaizdą, o palydi pagal protą“. Ir atminkite – graži šypsena gali būti pirmas žingsnis į Jūsų svajonių darbą!
 

Padidėjęs pasitikėjimas savimi

Niekada nenustok šypsotis, net kai tau liūdna: kas nors gali įsimylėti tavo šypseną. (G.G.Marquez)

Nepriklausoma 2007 m. atlikta studija parodė, kad baltesnė šypsena ne tik Jums suteikia daugiau pasitikėjimo savimi, bet ir kiti įgauna daugiau pasitikėjimo Jumis. Buvo įrodytas tiesioginis tarpusavio ryšys tarp šypsenos baltumo ir pasisekimo asmeniniame bei profesiniame gyvenime. 
Tyrimai, kurių metu buvo atliekami simuliuoti pasimatymai parodė, kad didesnio pasisekimo sulaukė tie, kurie turėjo gražesnę šypseną. Taip pat šie žmonės buvo laikomi kur kas komunikabilesniais. Dar daugiau, buvo nustatyta, kad baltesnių šypsenų savininkai atrodė patikimesni, profesionalesni ir turtingesni.

Ar Jūsų šypsena atrodo nepriekaištingai?...