Kavos dėmės

Turbūt daugelis pripažinsite, kad nėra didesnio malonumo ankstyvą rytą už kvepiančią kavą. O ar susimąstėte, kokia yra šito malonumo kaina Jūsų dantims?
 

Kaip pašalinti kavos dėmes?

Galbūt kava Jus ir žadina kiekvieną rytą, tačiau ji tikrai neprisideda prie Jūsų dantų grožio puoselėjimo. Kavos dėmės nepastebimos iš karto. Jos atsiranda bėgant laikui ir ilgainiui gali sukelti susirūpinimą.

Kodėl atsiranda kavos dėmės?

Kavos dėmės ant dantų atsiranda tada, kai šiame gėrime esantys taninai prisitvirtina prie dantų emalio. Kruopšti burnos priežiūra turėtų sumažinti šią problemą, tačiau dažniausiai vien jos nepakanka.

Problemos sprendimo būdai:

Dramatiškas dantų balinimas
Dantų balinimo juostelės Crest 3D White Advanced Vivid, jau po 3 dienų leis džiaugtis sumažėjusių kavos dėmių skaičiumi, o po 14 dienų trunkančio balinimo kurso galėsite didžiuotis veide švytinčia šypsena.

Švelnus balinimas
Jeigu Jūsų dantys yra jautrūs balinimui - rinkitės Crest 3D White Gentle Routine. Šias juosteles naudoti pakanka vos 5 min. per dieną, siekiant pamažu panaikinti atsiradusias kavos dėmes.

Profilaktinis balinimas
Pasirinkus dantų balinimo juosteles Crest 3D White Stain Shield, ne tik pašalinsite nuo maisto, gėrimų ar rūkymo ant dantų atsiradusias dėmes, bet ir apsaugosite savo dantis nuo dėmių atsiradimo ateityje.