Pradinis Dantų balinimas Pakitusi dantų spalva: Kaip tai nutiko?

Pakitusi dantų spalva: Kaip tai nutiko?

Dažniausiai pradedame galvoti apie dantų balinimą atidžiai pažiūrėjus į savo šypseną veidrodyje ir ten išvydus ant dantų susidariusias apnašas, rudas dėmes ar tiesiog pakitusią dantų spalvą. Apie visą tai plačiau skaitykite žemiau pateiktuose straipsniuose.


Pageltusių dantų priežastys

Ar dažnai taip nutinka, kuomet pasižiūrėjus į savo dantis veidrodyje iškyla klausimas: „Kodėl skiriasi mano dantų atspalviai ir iš kur atsirado tos dėmės?“. Priežastys yra labai įvairios. Norėdami Jums padėti, pateikiame sąrašą dažniausiai pasitaikančių dantų spalvos pakitimą įtakojančių priežasčių.

Dažniausiai pasitaikančios pageltusių dantų priežastys:

Maistas ir gėrimai
Kava, arbata, įvairūs gazuoti spalvoti nealkoholiniai gėrimai, raudonas vynas ir net kai kurie vaisiai bei daržovės sukelia dantų spalvos pakitimus.

Tabakas
Visi tabako gaminiai: cigaretės, cigarilės, cigarai, pypkės bei kramtomas tabakas turi neigiamos įtakos Jūsų dantų spalvai.

Dantų priežiūra
Nepakankamai prižiūrimi dantys laikui bėgant yra linkę pagelsti, ant dantų susidaro apnašos.

Traumos arba ligos
Įvairios traumos bei ligos turi didelę įtaką vaikų dantų emalio formavimuisi. Tai vienos iš dažniausiai pasitaikančių pageltusių dantų priežasčių, atsiradusios dar ankstyvoje vaikystėje. 

Medikamentai
Vaistų bei antibiotikų vartojimas gali turėti įtakos Jūsų pakitusiai dantų spalvai.

Visiškai nesvarbu kokios yra Jūsų dantų pageltimo priežastys, nes dantų balinimo priemonių pagalba Jūs galite turėti tobulą šypseną. Išsirinkite sau tinkančias dantų balinimo juosteles ir džiuginkite save bei aplinkinius savo nauja šypsena.


Dantų balinimo juostelės pageltusiems dantims

Dauguma prekyboje esančių dantų balinimo priemonių puikiai tinka pageltusių dantų balinimui. Prieš pasirinkdami vieną ar kitą dantų balinimo priemonę, pirmiausiai įvertinkite savo dantų būklę, jų spalvą bei priežastis sukėlusias dantų spalvos pakitimus.

Jei Jūsų dantys stipriai pageltę nuo kasdieninio rūkymo ar kavos vartojimo – rinkitės Crest 3D White Professional Effects arba Crest 3D White Advanced Vivid dantų balinimo juosteles. Šių juostelių sudėtyje esanti didesnė vandenilio peroksido koncentracija padės puikiai pašalinti įsisenėjusias rusvas dėmes, susidariusias dažnai rūkant ar geriant kavą. Naudojant šias juosteles vos 30 min. per dieną ir pirmuosius rezultatus pastebėsite jau po 3 dienų.

Jei Jūsų dantys yra labai jautrūs, tuomet rinkitės jautriems dantims skirtas dantų balinimo juosteles Crest 3D White Gentle Routine. Naudokite šias juosteles kartą per dieną vos 5 min. ir netrukus galėsite džiaugtis savo balta šypsena.

Neįsivaizduojate gyvenimo be kavos ir cigaretės? O gal negalite išsižadėti raudono vyno taurės gerų draugų kompanijoje? Gera žinia Jums! Tam, kad turėtumėte gražią šypseną, visiškai nebūtina atsisakyti šių malonumų. Išbalinkite savo dantis pasirinkus vieną iš aukščiau paminėtų dantų balinimo priemonių, o kasdieniniai dantų priežiūrai, siekiant ilgai išsaugoti dantų balinio rezultatus – pasirinkite Crest 3D White Stain Shield.