Pradinis Dantų balinimas Patarimai: Kaip išsirinkti tinkamiausią dantų balinimo priemonę?

Patarimai: Kaip išsirinkti tinkamiausią dantų balinimo priemonę?

Norėtumėte balinti savo dantis, tačiau nežinote ką išsirinkti iš gausybės rinkoje siūlomų dantų balinimo priemonių? Čia rasite keletą patarimų, kurie palengvins Jūsų apsisprendimą.


Atsakykite į keletą klausimų

Kaip išsirinkti Jums geriausiai tinkančią dantų balinimo priemonę? Tai yra pakankamai nelengva užduotis, todėl kur kas geriau jausitės, jei prieš pradedant balinti dantis skirsite šiek tiek laiko „namų darbams“. Crest sukūrė keletą dantų balinimo sistemų, atitinkančių skirtingus žmonių poreikius. Norėdami išsirinkti tinkamiausią, pirmiausiai įvertinkite dabartinę savo dantų būklę ir mintyse atsakykite į keletą klausimų:


Ar labai pakitusi dantų spalva?

Jeigu pastebite ne itin ženklius dantų spalvos pakitimus, tuomet Jums pakaks švelnesnės dantų balinimo sistemos. Pavyzdžiui, dantų balinimo juostelės Crest 3D White Stain Shield nuo dantų pašalins kavos, vyno ar tabako paliktas žymes. Pakaks vos 5 min. per dieną. Šios juostelės taip pat apsaugos Jūsų dantis nuo ateityje galinčių atsirasti dėmių, tad džiaugtis balta šypsena Jums niekas nesutrukdys.
 

Ar Jūsų dantys jautrūs balinimui?
Tie žmonės, kurių dantys yra jautresni, gali patirti laikinus nemalonius pojūčius, jei pasirinks stipriausias prekyboje esančias dantų balinimo juosteles. Tokiu atveju, dėl tinkamiausių balinimo priemonių pasirinkimo galite pasikonsultuoti su savo odontologu, arba tiesiog išbandyti Crest 3D White Gentle Routine dantų balinimo juosteles. Jos savo darbą atlieka itin švelniai, nesukeliant nemalonių pojūčių jautresnių dantų savininkams.
 

Ar turite daug gydytų dantų?
Net pačios geriausios dantų balinimo priemonės bus bejėgės bandant tolygiai išbalinti dantis su plombomis ir vainikėliais. Atminkite – plombos ir vainikėliai nebąla! Balinant dantis, Jūsų natūralūs dantys pašviesės, tačiau tos vietos prie kurių jau buvo prisilietęs odontologas – spalvos nepakeis. Taigi, tie, kurių dantys kažkada buvo nemažai gydyti, plombuoti ar pan., prieš balinant dantis turėtų pasitarti su savo odontologu.
 

Kiek laiko galite skirti dantų balinimui?
Balinant dantis skirtingomis dantų balinimo juostelėmis, balinimo procedūra užtrunka nuo kelių minučių iki poros valandų. Įvertindami savo dantų spalvą, savo gyvenimo būdą – pasirinkite tai, kas jums tinka geriausiai. Crest 3D White Professional Effects yra viena geriausių dantų balinimo sistemų, prilygstančių profesionaliam dantų balinimui Jūsų odontologo kabinete. Balinimo procedūra naudojant šias juosteles užtrunka vos 30 min. per dieną.
 

Kokią pinigų sumą galite skirti dantų balinimo procedūroms?
Dantų balinimo kaina gali būti labai įvairi – nuo ~120 Lt. balinant dantis savarankiškai namuose iki 500 Lt. ir daugiau, jei šią procedūrą atliksite odontologo kabinete.


Kaip matote, kiekvieno žmogaus dantys, poreikiai ir gyvenimo būdas yra skirtingi, todėl reikia pasirinkti būtent Jums tinkamiausias dantų balinimo priemones. Mintyse atsakius į aukščiau išvardintus klausimus, atlikus produktų palyginimą bei pasikonsultavus su savo odontologu – galėsite pasirinkti tai, kas tinka Jums ir Jūsų dantims.

Įvertinkite savo poreikius

Ieškote pačios geriausios priemonės dantų balinimui? Atskleisime tiesą – tokios priemonės nėra. Kiekvieno žmogaus dantys bei poreikiai yra skirtingi, todėl kiekvienas skirtingai suvokiame kas yra pati geriausia dantų balinimo priemonė. Prieš įsigyjant vieną ar kitą dantų balinimo priemonę, visuomet rekomenduojame pradėti nuo savo poreikių išsiaiškinimo. Tam, kad išsirinktumėte geriausiai Jums tinkančią dantų balinimo priemonę, išsirinkite labiausiai Jūsų poreikius atitinkančią frazę:

Man reikia švelnaus balinimo.

Jūsų dantų spalva nėra ženkliai pakitusi, o dantys yra pakankamai jautrūs? Tiems, kurie ieško švelniai dantis balinančios priemonės, labiausiai tiks dantų balinimo juostelės Crest 3D White Gentle Routine. Šio produkto sudėtyje esančios balinimo medžiagos yra mažesnės koncentracijos, todėl juostelės idealiai tinka jautrių dantų savininkams, kurių dantys nėra labai pageltę ar dėmėti.

Noriu apsaugoti savo dantis nuo ateityje galinčių atsirasti dėmių.

Jeigu esate fanatiškas kavos mėgėjas, mėgaujatės cigarete, dievinate raudoną vyną ir kitus spalvotus gėrimus – pats laikas pasirūpinti savo dantų apsauga. Su Crest 3D White Stain Shield tai padaryti visai paprasta. Ši balinimo priemonė ne tik apsaugo Jūsų dantis, bet ir puikiai juos nuvalo bei pašalina kasdien atsirandančias dėmeles.

Noriu ryškių dantų balinimo rezultatų.
Dantų balinimo juostelės Crest 3D White Advanced Vivid arba Crest 3D White Professional Effects padovanos Jums nuostabią šypseną bei papildomą pasitikėjimą savimi.

Noriu ilgalaikių rezultatų.
Jums reikalinga dantų balinimo priemonė, kuri užtikrins maksimalų dantų baltumą ištisus metus? Rekomenduojame įsigyti dantų balinimo juosteles  Crest 3D White Professional Effects. Tai priemonė, kurią naudojant rezultatus išvysite jau po 3 dienų, o balta šypsena džiaugsitės ištisus metus.

Turėdami gražius baltus dantis, neabejotinai džiaugsitės padidėjusiu pasitikėjimu savimi. Kai nuspręsite, kokių balinimo rezultatų tikitės, pasirinkite Jūsų poreikius atitinkančią priemonę ir pradėkite dantų balinimą.

Dantų balinimo priemonės pagal gyvenimo būdą

Kiekvieno iš mūsų kasdienis gyvenimas labai skiriasi. Jeigu ieškote geriausiai Jūsų poreikius atitinkančios dantų balinimo priemonės, nepamirškite įvertinti ir savo gyvenimo būdo.

Skirtingiems poreikiams – skirtingi pasirinkimai

Yra daugybė skirtingų savarankiškam dantų balinimui namuose skirtų priemonių. Naudojant vienas priemones, pirmuosius rezultatus pastebėsite jau per pirmąsias 3 dienas, tuo tarpu pasirinkus kitas priemones, rezultatų gali tekti palaukti ir kelias savaites. Be to, reikėtų įvertinti ir tai, kiek Jūsų pasirinktai dantų balinimo priemonei reikia skirti laiko per dieną.

Kaip išsirinkti geriausiai mano gyvenimo būdą atitinkančią dantų balinimo priemonę?   

Aš visuomet skubu.

Jei nuolatos skubate ir norite, kad dantų balinimas netrukdytų Jūsų kasdieniams darbams, rinkitės dantų balinimo juosteles Crest 3D White Advanced Vivid arba Crest 3D White Professional Effects. Šios juostelės itin tvirtai prisitvirtina prie dantų paviršiaus, todėl dantų balinimo metu galite netrukdomai tvarkyti savo kasdienius reikalus ar netgi gerti vandenį.

Neturiu daug laisvo laiko.
Jeigu neturite daug laisvo laiko, tačiau vis tiek norite gražesnės šypsenos, rinkitės dantų balinimo juosteles Crest 3D White Gentle Routine arba  Crest 3D White Stain Shield. Šioms priemonėms naudoti pakaks vos 5 min. per dieną.

Noriu greitų rezultatų.
Jei pageidaujate greitų rezultatų, rinkitės Crest 3D White Advanced Vivid arba Crest 3D White Professional Effects balinimo juosteles. Naudojant šias dantų balinimo juosteles, pirmuosius rezultatus išvysite jau po 3 dienų.

Negaliu dantų balinimui skirti daug pinigų.
Jeigu norite paprasto, tačiau veiksmingo dantų balinimo už patrauklią kainą, tuomet rekomenduojame rinktis dantų balinimo juosteles Crest 3D White Vivid. Ši priemonė naudojama du kartus per dieną po 30 min., suteiks Jums nepakartojamą šypseną jau po 10 dienų.

Atsižvelgdami į savo gyvenimo būdą, išsirinkite Jums tinkamiausią dantų balinimo priemonę.
 

Dantų balinimo priemonės skubantiems

Jeigu kasdienis Jūsų darbų sąrašas yra begalo ilgas, tačiau nežiūrint į viską labai norisi baltesnės šypsenos – Jums pasisekė! Šiandien dantų balinimas dar paprastesnis! Balinant dantis dantų balinimo juostelėmis nereikės ieškoti laiko susitikimui su savo odontologu, nes dantis balinti galėsite tiesiog savo namuose.

Dantų balinimo juostelės Crest 3D White Advanced Vivid – viena geriausių dantų balinimo priemonių tiems, kurie nuolatos skuba ir pageidauja greitų rezultatų. Šios juostelės sukurtos pagal unikalią Advanced Seal technologiją, kurios dėka, dantų balinimo juostelės dar labiau prisitvirtina prie dantų paviršiaus visos balinimo procedūros metu. Naudojant Crest 3D White Advanced Vivid, balinimo metu galėsite netrukdomai atlikti kasdienius darbus – vairuoti automobilį, apsipirkinėti, tvarkyti kambarius, skalbti, gaminti valgį ir t.t. Naudojant šias dantų balinimo juosteles, pirmuosius balinimo rezultatus pastebėsite jau po 3 dienų. Pasirinkus Crest 3D White Advanced Vivid balinimo sistemą, Jūs ne tik greitai ir lengvai atnaujinsite savo šypseną, bet ir džiaugsitės padidėjusiu pasitikėjimu savimi. Tai ne tik greita, bet ir patogu!
 

Dantų balinimo priemonės pažeistiems dantims

Ne kiekvienas iš mūsų gali pasigirti stipriais ir sveikais dantimis. Vienu ar kitu gyvenimo periodu mums visiems yra tekę kreiptis į savo odontologą. Tikriausiai visi, arba daug kas turite bent vieną gydytą, plombuotą dantį. Nežiūrint to, kiek mūsų dantys praeityje buvo gydyti ir plombuoti,  kiekvienas turime galimybę turėti nuostabią baltą šypseną. Jums tereikia pasitarti su savo odontologu ir išsirinkti sau tinkamą dantų balinimo priemonę.

Tiems, kurie serga dantų ar dantenų ligomis, kurie visai neseniai gydėsi dantis, pirmiausiai dėl dantų balinimo reikėtų pasikonsultuoti su odontologu. Jūsų odontologas puikiai pažįsta Jūsų dantis, žino Jūsų medicininę istoriją, todėl gali kompetentingai patarti dantų balinimo klausimais. Daugeliu atvejų, gydytojai Jums rekomenduos pradėti balinti dantis švelniomis balinimo priemonėmis. Dantų balinimo priemonių pasirinkimo galimybės yra pakankamai didelės, tačiau dantų balinimą pradėdami su švelnesnėmis priemonėmis galėsite pamatyti, kaip jūsų dantys reaguoja į balinimo procesą.

Jei odontologas naudoti balinimo juostelių Jums nerekomenduoja, pasiteiraukite, ar galite naudoti balinančią dantų pastą arba skalavimo skystį. Tai ypač švelnus, tačiau pakankamai efektyvus dantų balinimo procesas, kuris jautrių dantų savininkams suteikia itin džiuginančių rezultatų.

 

Dantų balinimo priemonės jautriems dantims

Ar dažnai pasitaiko, kad suskauda dantis kai ragaujate ledus ar karštą sriubą? Jeigu taip, greičiausiai Jūs turite jautrius dantis ir į tai būtinai reikėtų atsižvelgti renkantis dantų balinimo priemones.

Pasirinkimas daug lengvesnis, negu atrodo iš pirmo žvilgsnio

Jei kenčiate skausmą kaskart ragaujant labai šaltą arba labai karštą maistą, galime Jus paguosti, kad pasaulyje daugybė žmonių susiduria su lygiai ta pačia problema. Puiki žinia yra ta, kad išsirinkti dantų balinimo priemones jautriems dantims yra paprasta, nes jų pasirinkimas pakankamai didelis. Dantų balinimo priemonės jautriems dantims puikiai tiks ir tiems, kurie pageidauja švelnaus dantų balinimo.
Dantų balinimo juostelės Crest 3D White Gentle Routine – dantų balinimo priemonė skirta jautriems dantims. Švelniai balinančios priemonės sudėtį sudaro tos pačios cheminės medžiagos, kurias naudoja Jūsų odontologas. Naudodami šias balinimo juosteles vos 5 min. per dieną, net ir pačių jautriausių dantų savininkai galės džiaugtis nuostabia šypsena.
 

Dantų balinimo priemonės dėmėtiems dantims

Jeigu negalite gyventi be kolos, kavos, raudono vyno ar cigaretės dūmo, greičiausiai negalite pasigirti idealiai balta šypsena. Atrodo, kad Jūsų dantims sunkiai kas bepadės? Klystate! Dantų balinimo juostelės Crest 3D White Stain Shield ne tik pašalina ant dantų paviršiaus esančius nešvarumus, bet ir gilesniame dantų sluoksnyje puikiai panaikina esančias dėmeles.

Dar viena puiki naujiena! Norėdami turėti gražią šypseną, nebūtina visiškai atsisakyti rūkymo ar spalvotų gėrimų. Pakanka reguliariai naudoti Crest 3D White Stain Shield balinimo juosteles ir Jūsų pageltę dantys taps kur kas baltesni.